Název akce

WALZYM Enzymové kapsle 60 kusů

Akční cena

1 350

Běžná cena

1 590

Popis

Doplněk stravy ve formě kapslí obsahuje komplex vysoce aktivních enzymů, doplněný o vitamín C a rutin.

Popis akce

Synergický produkt, který je navržen přesně tak, aby se účinek jednotlivých složek vhodně doplňoval. Produkt je proto navíc obohacen o vitamín C a rutin. Kapsle je vhodný pro všechny generace aktivních a lidí a sportovce.

 

Výhody produktu

 

Bez chemických barviv.

Vyvinuto v České republice.

Snadnější dávkování.

Vysoká enzymová aktivita.

 

Aktivní složky

 

Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm a přispívá k tvorbě kolagenu důležitého pro žíly, chrupavky a pokožku.

Enzymy jsou složené bílkoviny, které umožňují a řídí většinu biochemických procesů v organismu.

 

Složení produktu

 

1 enterosolventní kapsle obsahuje: Trypsinum/Chymotrypsinum 100 mg, Papainum 100 mg, Bromelain 100 mg, Vitamin C 15 mg (18 % doporučené denní dávky).

Pomocné látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, matlodextrin, hypromeloza, gumma gella.

 

Doporučené dávkování a použití

 

Užívejte 1 - 2 kapsle 2 x denně v závislosti na tělesné zátěži. Při stavech vyžadujících intenzivnější přístup užívají dospělí až 2x denně 3 kapsle. Nerozkousané kapsle užijte na lačno, tedy nejméně 2 hodiny po posledním jídle, a po zapití vodou nejezte nejméně 30 minut.

 

Důležitá upozornění

 

Uchovejte mimo dohled a dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Doba použitelnosti je vyznačena na obalu. Pokud užíváte léky na ředění krve nebo trpíte poruchou srážení krve, poraďte se před užitím se svým lékařem nebo lékárníkem. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti.

 

Množství v balení

 

Balení obsahuje 60 kapslí - hmotnost 39 g.

Název produktu

WALZYM Enzymové kapsle 60 kusů

Platnost akce do

31 prosinec 2023