Název akce

SimplyMed sonický zubní kartáček DT1013B-modrý

Akční cena

1 059

Běžná cena

1 200

Popis

SimplyMed sonický zubní kartáček DT1013B-modrý

Popis akce

 

SimplyMed sonický zubní kartáček DT1013B zaručuje již po sedmi dnech používání pocit dokonale čistých zubů a zdravé a odolnější dásně. Sonické čištění o 75 000 pohybech za minutu je intenzivní a zároveň dostatečně jemné a šetrné. Díky tomu odstraníte až sedmkrát více zubního plaku než s klasickým manuálním kartáčkem. 

 

Výhody: 

 

Sonická technologie pro zdravější zuby a dásně. 

5 režimů čištění. 

2 hlavice SOFT + HARD. 

Zdravější dásně a lepší péče o zuby do 2 týdnů. 

Pohodlná péče s voděodolným kartáčkem. 

Balení na cesty. 

 

Sonická technologie pro zdravější a dásně
Princip sonické technologie je v šetrném ale intenzivním stírání plaku ze zubů. Zároveň dostatečně kmitající hlavice masíruje dásně. Díky 75 000 pohybům za minutu napění zubní pastu na malé bublinky, které se snáze dostanou do mezizubních prostor a podél linií dásní. Tím zaručí dokonalou čistotu zubů a jejich okolí. Sonická technologie s vysokým počtem pohybů je ideální i pro lidi s ortodontickými rovnátky, zubními implantáty, fazetami, korunkami, zubními výplněmi a dentálními výplněmi. Využijete ji i při péči o citlivé dásně. Sonický kartáček nejen zanechá vaše zuby perfektně čisté, ale rovněž přispěje k jejich bělení a osvěžení dechu.

 

5 režimů čištění 


Kartáček SimplyMed Gum Master nabízí 5 režimů čištění. Lze je přepínat velmi jednoduše a intuitivně pomocí hlavního tlačítka. Díky světelné signalizaci poznáte, který z nich zrovna využíváte. Můžete tak čištění přizpůsobit přesně vašim požadavkům, od jemných vibrací až po nejintenzivnější režim pro odstranění plaku. Velkou výhodou je samotná paměť kartáčku. Při dalším čištění si bude pamatovat, který z režimů jste využívali jako poslední. 

2 hlavice SOFT + HARD
Využívejte funkce sonické technologie SimplyMed Gum Master na maximum. Speciální DUPONT™ štětiny zaručí efektivní ale šetrnou péči. Vyberte si mezi dvěma hlavicemi dle tvrdosti, která je vám příjemná. 

Zdravější dásně a lepší péče o zuby do 2 týdnů
Speciální vlákna odstraňují až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Jsou speciálně vyvinutá tak, aby se dostala i na těžko dostupná místa a mezi zuby. S chytrým časovačem budete mít hygienu zubů pod maximální kontrolou. Sonický kartáček Simply Med Gum Master vás 4x po 30 sekundách upozorní, abyste přesunuli kartáček na další část chrupu. Tak docílíte efektivního čištění a kartáček za vás ohlídá doporučované 2 minuty, po které bychom se našim zubům měli věnovat. 

Pohodlná péče s voděodolným kartáčkem
Kartáček má nadstandardně vysokou voděodolnost IPX8, díky které jej využijete ve vaně či sprše a ušetříte si tak svůj čas. Rukojeť je aerodynamická a přesně pasuje do dlaně. Tím se minimalizuje možnost vyklouznutí z mokrých rukou a pád na zem. Součástí balení je indukční nabíječka, která nabízí pohodlné dobíjení kartáčku. Na jedno nabití vám vydrží až 180 dní. Jak se vám líbí představa, že Gum Master budete nabíjet jen 2x do roka? 

Balení na cesty
Součástí kartáčku jsou dvě hlavice SOFT+HARD a samozřejmě praktické cestovní pouzdro. Díky vysoké kapacitě baterie s sebou nemusíte balit nabíječku. 

Balení obsahuje SimplyMed sonický zubní kartáček DT1013B modrý, indukční nabíječku, 2 náhradní hlavice SOFT a HARD a cestovní pouzdro.

 

Dávkování a způsob užití

 

Používejte 3 x denně. Nezapomínejte na pravidelnou výměnu hlavic každé 3 měsíce. V případě opotřebení štětin doporučujeme zakoupit nové hlavice dříve.

 

Upozornění

 

Tento výrobek není vhodný pro děti, kojence a nezpůsobilé osoby, pokud nejsou pod dohledem zodpovědné osoby.

Název produktu

SimplyMed sonický zubní kartáček DT1013B-modrý

Platnost akce do

31 prosinec 2024