Název akce

SimplyMed Pažní digitální tlakoměr s adaptérem U80EH

Akční cena

550

Běžná cena

689

Popis

Pažní tonometr SimplyMed U80EH měří krevní tlak a puls, a upozorní na nepravidelný tep. Součástí balení je univerzální manžeta a přístroj disponuje pamětí pro 2x90 hodnot.

Popis akce

 

Úvod

 

Mějte svůj krevní tlak stále pod kontrolou! SimplyMed pažní digitální tlakoměr je plně automatický profesionální přístroj pro přesné měření systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence v pohodlí domova. Využívá oscilometrickou metodu měření a jeho rozsah je je 0 mmHg~299 mmHg a tepu 40–199 pulsů/minutu. V balení naleznete univerzální manžetu pro paži o obvodu 22–42 cm. Tlakoměr má funkci paměti pro dva uživatele, každý s 90 paměťovými místy. Pro napájení tlakoměru slouží 4 ks AA alkalických baterií nebo přiložený AC adaptér. Baterie nejsou součástí balení.

 

Snadné, rychlé a přesné měření

 

Měření snadno zahájíte stiskem jediného tlačítka, o správné nafouknutí manžety se nemusíte starat, vše probíhá plně automaticky. Výsledek měření se poté zobrazí na přehledném displeji, stejně jako průměrná hodnota tří posledních výsledků měření. Tonometr je vybaven vyhodnocením krevního tlaku podle pokynů Světové zdravotnické organizace, které vám pomůže s rychlou orientací: semafor vyhodnotí naměřenou hodnotu barevnou vizualizací (zelená = průměrný krevní tlak, žlutá = lehká hypertenze, oranžová nebo červená = střední až těžká hypertenze). Indikátor nepravidelného tepu (IHB) analyzuje pulzní frekvenci a detekuje nepravidelný srdeční tep během měření krevního tlaku.

 

Hlavní vlastnosti:

 

pažní tlakoměr s plně automatickým provozem

univerzální manžeta 22–42 cm

2x90 paměťových míst

vyhodnocení krevního zlaku podle WHO

vyhodnocení nepravidelného tepu

 

Upozornění

 

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Název produktu

SimplyMed Pažní digitální tlakoměr s adaptérem U80EH

Platnost akce do

31 prosinec 2024