Název akce

BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ 75 g

Akční cena

455

Běžná cena

745

Popis

Opalovací krém BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ s minerálními filtry a ultralehkou texturou je vhodný i pro citlivou intolerantní pokožku.

Popis akce

 

Úvod

Optimální ochrana pro intolerantní pokožku tváří v tvář slunci. BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ je opalovací krém s fluidní ultra lehkou texturou a efektivní ochranou proti UVA/UVB záření. Obsahuje pouze minerální filtry, které mají vynikající snášenlivost i pro citlivou a alergickou pokožku. Nekomedogenní a neparfemované složení přípravku je doplněné o vitamin E, který je silným antioxidantem, chránící buňky před oxidačním stresem.

 

Buněčná ochrana

Aby se pokožka chránila před poškozením buněk souvisejícím se sluněním, spoléhá se na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy mohou ukázat jako nedostatečné. Buněčná ochrana blokuje reakce volných radikálů, což vede k ochraně buněčných membrán. Pomáhá omezovat efekt fotostárnutí pokožky a posiluje přirozenou bariéru pleti.

 

Hlavní vlastnosti:

poskytuje velmi vysokou UVA/UVB ochranu

100% minerálními filtry

tekutá ultra lehká textura se snadno roztírá

dermatologicky testován

hodné i pro děti starší 6 měsíců

 

Složení

Obsahuje minerální filtry, bambucké máslo, vitamin E. Ideální i pro citlivou a intolerantní pokožku.

 

Použití

Důkladně protřepejte, dokud neuslyšíte chrastivý zvuk, který aktivuje obsah. Aplikujte rovnoměrně a velkoryse pokožku před pobytem na slunci (malé množství produktu snižuje úroveň ochrany před sluncem). Nanášejte několikrát denně. Zvláště po pocení, plavání nebo osušení ručníkem aplikujte produkt znovu, abyste zachovali ochranu.

 

Upozornění

Aplikujte na zdravou pokožku. Kojence a malé děti chraňte před sluncem. Povzbuzujte děti, aby na slunci nosily ochranný oděv a používaly produkt na nekrytá místa. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví i při použití ochrany proti slunci. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Vyhněte se kontaktu přípravku s tkaninami.

 

O značce

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Název produktu

BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ 75 g

Platnost akce do

31 prosinec 2024