Název akce

BIODERMA Photoderm After Sun gel-krém 500 ml

Akční cena

425

Běžná cena

769

Popis

BIODERMA Photoderm After Sun osvěžující hydratační gel zklidňuje pokožku po opalování. Regeneruje, vyživuje a nezanechává na pleti nepříjemný mastný film.

Popis akce

 

Úvod

 

BIODERMA Photoderm After Sun gel po opalování osvěžuje, hydratuje a zklidňuje pokožku vystavenou slunci. Pomáhá uchovávat její přirozenou hydrataci, prodlužuje přirozené opálení a po aplikaci zanechává jemnou a hladkou pokožku na dotek. Krém má lehkou texturu, můžete jej používat jako tělové mléko po celý rok. Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Ideální pro celou rodinu, včetně dětí. Se svěží parfemací. Přípravek je obohacen o zvláčňující a zklidňující složky. 

 

Hlavní vlastnosti:

 

zklidňuje a hydratuje

uchovává optimální hydrataci pokožky

podporuje přirozené opálení

nezanechává mastný film

vynikající snášenlivost

 

Složení

 

Glycerin a minerální olejové složky aktivují a prodlužují opálení. Extrakt z lékořice zklidňuje pokožku. Patentovaný DAF™ komplex zvyšuje toleranci i té nejcitlivější pokožky.

 

Použití

 

Aplikujte na očištěnou a osušenou pokožku po opalování. Obličej a tělo. Neaplikujte na výrazně podrážděnou nebo mokvající pokožku.

 

Upozornění

 

Nepobývejte vy ani vaše děti příliš dlouho na slunci a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Název produktu

BIODERMA Photoderm After Sun gel-krém 500 ml

Platnost akce do

31 prosinec 2024